Arno Lucas | Blog | Eerder gemaakte opdrachten

Blog over eerder gemaakte opdrachten

Eer­der ge­maak­te op­dracht­en

Van 2004 t/m 2008 heb ik de op­lei­ding 'Me­dia­vorm­ge­ving In­ter­ac­tief' ge­volgd bij Sint­Lucas. Hier­na volg­de ik de op­lei­ding 'Me­dia- en En­ter­tain­ment Ma­na­ge­ment' bij Ho­ge­school In­hol­land. Tij­dens de­ze op­lei­ding­en heb ik sta­ge ge­lo­pen bij 15ATV, QYN en Dicht­bij.nl.

Web­site

In de af­ge­lo­pen ja­ren heb ik me ook be­zig ge­houd­en met het ont­wik­kel­en en­/­of on­der­houd­en van web­sites. Sinds me­dio 2015 heb ik de­ze web­site. Hier­bij heb ik (in eer­ste in­stan­tie) ge­bruik ge­maakt van een gra­tis tem­plate en, sa­men met een vriend van me, ver­der ont­wik­keld. Bij de­ze web­site wordt on­der an­dere ge­bruik ge­maakt van PHP en Ja­va­script. De web­site heeft be­gin 2024 een make-over on­der­gaan. Hier­bij is de look and feel van de web­site ver­frist. Daar­naast zit­ten er nieuw­ere func­ties in de web­site.
Van me­dio 2019 tot april 2023 on­der­hield ik de web­site van Fo­to­groep Vlijmen (zie screen­shots hier­on­der). Hier­bij werd ge­bruik ge­maakt van Word­Press.
In 2021 ben ik bij Vin­ding­rijk Kring­loop aan­ge­no­men om de web­site mede te ont­wik­kel­en en te on­der­houd­en. In het be­gin heb ik hier het be­drijf be­ter le­ren ken­nen. Ja­nua­ri 2022 zijn we ge­start met de voor­be­rei­ding­en voor de web­site. In juli van dat jaar is de web­site de lucht in ge­gaan. Zo heb ik voor de­ze web­site de fo­to­gra­fie ge­daan en de con­tent ge­schre­ven en op de juiste pa­gi­na's ge­plaatst.

Klik hier­on­der op de ge­wen­ste foto om de­ze ver­groot te zien.

Screenshot website van Fotogroep Vlijmen
Screenshot (mobiele versie van de) website van Fotogroep Vlijmen
Screenshot website van Vindingrijk Kringloopwinkel 's-Hertogenbosch
Screenshot (mobiele versie van de) website van Vindingrijk Kringloopwinkel 's-Hertogenbosch

Il­lu­stra­ties

Voor mijn werk, bij Vin­ding­rijk Kring­loop, heb ik ver­schil­len­de il­lu­stra­ties ge­maakt. De­ze il­lu­stra­ties kon ik ver­volg­ens ge­bruik­en voor de di­ver­se ani­ma­ties.

Klik hier­on­der op de ge­wen­ste af­beeld­ing om de­ze ver­groot te zien.

Een afvalcontainer grafisch nagemaakt voor Vindingrijk Kringloop
Een sealmachine grafisch nagemaakt voor Vindingrijk Kringloop
Een waterpas grafisch nagemaakt voor Vindingrijk Kringloop
Een boormachine grafisch nagemaakt voor Vindingrijk Kringloop
Een overzicht van gemaakte graphics voor Vindingrijk Kringloop

Fo­to­gra­fie

In de af­ge­lo­pen ja­ren heb ik al ver­schil­len­de mooie op­dracht­en uit mo­gen voer­en. Denk maar eens aan het fo­to­gra­fe­ren tij­dens eve­ne­ment­en zo­als Paaspop (foto's voor Dichtbij.nl), Jazz in Duke­town en 7th Sun­day (foto's voor Klik­nieuws Veg­hel). Ook heb ik mo­gen fo­to­gra­fe­ren voor Vindingrijk Den Bosch, CHV Noord­kade, Ven­rooy Vis­spe­cia­li­teit­en, CHV Noord­kade, Vudel, Je­roen van den Ak­ker en Cine­twins.

Klik hier­on­der op de ge­wen­ste foto om de­ze ver­groot te zien.

Ntjam Rosie meets Licks & Brains op het hoofdpodium van Jazz in Duketown 2024, © Arno Lucas
Julie Huard trad op in de Uilenburg, © Arno Lucas
50ste editie van Jazz in Duketown gezien vanaf Theater aan de Parade, © Arno Lucas
7th Sunday Festival, © Arno Lucas
7th Sunday Festival, © Arno Lucas
7th Sunday Festival, © Arno Lucas
Vudel in Veghel, © Arno Lucas
Vudel in Veghel, © Arno Lucas
Paaspop, © Arno Lucas
Paaspop, © Arno Lucas
Venrooy Visspecialiteiten (Evenementenfotografie), © Arno Lucas
Venrooy Visspecialiteiten (Evenementenfotografie), © Arno Lucas
website Jeroen van den Akker (360° view winkel), © Arno Lucas
Cine Twins (Bioscoop Malden), © Arno Lucas
Cine Twins (Bioscoop Malden), © Arno Lucas
Overzichtsfoto media afdeling bij Vindingrijk Kringloopwinkel in Den Bosch
Chv Noordkade, © Arno Lucas

Films

In 2013/2014 maak­te ik pro­mo­tie­film­pjes voor Ta­pijt­Cen­trum Ne­der­land. De­ze film­pjes wer­den op de web­site en in de win­kels van Ta­pijt­Cen­trum Ne­der­land ge­bruikt. Be­kijk hier­on­der een aan­tal voor­beeld­en.

Dub­bel­klik op de video om de­ze full­screen te zien.

Stages

Tij­dens mijn stu­die heb ik on­der an­dere sta­ge ge­lo­pen bij 15­ATV in Aruba en bij Dicht­bij.nl in Pur­mer­end. De sta­ges wa­ren bei­de to­taal an­ders, maar o zo leuk om mee­ge­maakt te heb­ben. Be­kijk hier­on­der een aan­tal voor­beeld­en.

Dub­bel­klik op de vi­deo om de­ze full­screen te zien.

Vrij­wil­lig­ers­werk

Eind 2014 tot be­gin 2015 heb ik vrij­wil­lig­ers­werk ge­daan bij Bosch­tion Me­dia. He­laas is Bosch­tion Me­dia niet meer ac­tief, van­wege een be­stuur­lijke over­we­ging. Ik heb hier mooie op­na­mes voor mo­gen ma­ken, waar ik nog mooi op te­rug kan kijk­en. In 2017 zat ik in het vi­deo­team van Jazz in Duke­town, waar ik dat jaar met ple­zier re­caps ge­maakt heb. Daar­naast heb ik ook vrij­wil­lig­ers­werk voor DTV Nieuws (regio 's-Her­to­gen­bosch) ge­daan. Be­kijk hier­on­der een aan­tal voor­beeld­en.

Dub­bel­klik op de vi­deo om de­ze full­screen te zien.

Meer ge­maakt werk zien

Een groot aan­tal foto's, die ik in op­dracht ge­maakt heb, zijn te­rug te vind­en op de pa­gi­na over za­ke­lijke fo­to­gra­fie of de pa­gi­na over eve­ne­ment­en. De film­pro­duc­ties die ik in op­dracht ge­maakt heb, zijn op de pa­gi­na 'keu­ze­pa­gi­na films' te­rug te vin­den.

Een aan­tal mens­en heb­ben een re­cen­sie over mij ge­schre­ven. Be­kijk de re­cen­sies op mijn re­cen­sie-pa­gi­na.

Vra­gen en­/­of tips

Heb je nog vra­gen en­/­of tips naar aan­lei­ding van de­ze blog? Neem dan con­tact met mij op via het con­tact­for­mu­lier: